John Frieda 6 Etkili Ekstra Güçlü Saç Serumu

Saç SerumuJohn Frieda Saç bakımın en etkili markalardan birisi. Kuru ve cansız saçları nemlendirip daha canlı bir görüntüye getirmek, nemin getirdiği saç bozuklukları önlemek, kuruluğu gidermek, elektriklenmenin önüne geçmek ve kabarmayı önlemeyi vaat eden bir ürün.

Ürün her saç serumunda olduğu gibi renksiz ve neredeyse hiçbir kokusu yok. Kıvamı oldukça yerinde olan serumu pompasına basarak istediğiniz kadar alabilirsiniz. Yıpranmış ve çatallaşmış saç uçlarını kontrol edip çatallaşmayı da büyük oranda azaltıyor. Kuru saçlar üzerinde de oldukça büyük bir etkisi var saçlarınız kuruduktan sonra gözle görülebileceğiniz canlılık ve nem kazandırıyor.

Ürünün bir diğer avantajı saçlarda oldukça parlak bir görüntü bırakıyor. Aynı zamanda saçlarınızdaki elektriklenme ve kabarma sorununu da büyük bir oranda azaltıyor. Saçlardaki elektriklenmeyi azaltıyor ve saçlarının kabarmasını belli bir ölçüde azaltıyor. Satış fiyatları satış yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Yaklaşık olarak 40 TL civarlarında olan bu ürünü Gratis ve Watson mağazalarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s