Palmers Çatlak Önleyici Yoğun Krem

palmersPalmers içeriğindeki yoğun kakao yağı ile ve gerçekten temiz sayılan içeriği ile gebelik sürecinde cildinizi çatlaklara karşı korumaya ve cildinizdeki gerginliği azaltmayı ve sizi rahatlatmayı amaçlıyor. Palmers çatlak önleyici krem oldukça yoğun ve kıvamlı yapısı ile kavanoz tipi bir ambalajda satılıyor. Kavonoz’un içinde saklamak pek sağlıklı olmasa da bu kadar yoğun ve kıvamlı bir kremi kavanoz haricinde başka bir ambalajda satılamazdı. Eğer tüpe konulsaydı akma şansı olmayacaktı.

Yoğun kıvamından dolayı kremi parmağınızla biraz bastırarak almanız gerekecek. Ürün parmakla temasa geçtikten sonra hem biraz yumuşatıp ısınacaktır ve buda daha sürülebilir bir kıvama ve yumuşak hale getirecektir. Kremin kullanımında masaj tarzında sürülmesi öneriliyor zaten ürünü vücuda sürmek, yedirmek için bu tarz bir işlem yapmanız şart.

Kremin içeriğinde yoğun bir şekilde lavanta olduğu halde burnunuza lavanta kokusu pek gelmeyebilir fakat buram buram kakao kokusunu alacaksınızdır. Ürün cildinizi oldukça nemlendirecektir. Ambalajın üstünde her ne kadar günde 3 kere kullanın yazsada sabahtan sürerseniz gün sonuna kadar nemli olduğunu göreceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s