Avene Eau Thermale Güneş Koruyucu Sprey 50+

aveneGüneşin zararlı etkileri gün geçtikçe artıyor. Bronzlaşmak çok güzel olduğu halde güneşin verdiği zararlarda bir o kadar fazla. Melanoma yani Cilt Kanserine giden sonuçlar doğurabiliyor. Güneşin bu Zaralı etkilerinden korunabilmek için Güneş korumalı kremler kullanmak şart.

Avene Very Hight Protection SPF 50+ sprey oldukça formda bir ürün. Püskürtme yöntemi ile kullanıyorsunuz. Elinize veya ihtiyaç duyduğunuz bölgeye püskürtme yöntemi ile uygulayabilirsiniz. Uygulaması çok pratik. Hem yüz hem vücut kullanımına uygun. Hafif yapılı formülü sayesinde ciltte emilimi ve dağılımı oldukça rahat. Diğer güneş kremlerinin aksine uygulamadan sonra sürülen bölgede herhangi bir beyazlık bırakmıyor.

Ürünün içerisinde az miktarda kimyasal filtre içeren koruyucu bileşenler bulunmaktadır, aynı zamanda parabensizdir ve Avene Termal su içermektedir.

Eğer kurallarına uyarsak Avene Eau Thermale Güneş Koruyucu Görevini gerçekten yerine getiriyor. Eğer cildiniz hassas ise güneş ışınlarının yoğun olduğu saatlerde güneşlenmekten kaçınacaksınız. Güneşlenmeye başlamadan 15-20 dakika önce güneş kreminizi uygulamalı ve suya girilip çıkıldıktan sonra her iki saatte bir yenilenmelidir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s