Obagi C Vitaminli Temizleme jeli

obagicvitaminli-temizlemejeliCilt bakımında profesyonel markalardan birisi olan Obagi uzun süreli kullanımlarda gerçekten büyük etkileri olan serilere sahiptir. Obagi’nin profesyonel olarak uygulanan bir peel’i var ki gerçekten en hasarlı ve sorunlu ciltlerde bile harikalar yaratabiliyor. Fakat ben bugün size Obagi’nin c Vitaminli temizleme jelinden bahsedeceğim.

Obagi’nin c vitaminli serisi, malt ve solgun ciltler için üretilmiş ve aynı zamanda cildinizin canlılığını geri getirmeye yönelik çalışmakta olan bir seri.

Fakat bu temizleme jelinin serideki diğer ürünlerle kullanılması öneriliyor. En iyi sonucu alabilmek içinde ürünleri seri halinde kullanılması gerekmektedir.

Obagi C Vitaminli Temizleme jeli cildinizi yoğun bir şekilde arındırıp, arkasından kullanılacak ürünlerin emilimini çoğalmak için bir zemin hazırlıyor. İçerinde yoğun bir miktarda c vitamini bulunduğundan dolayı kullanımınızın daha ilk haftasından cildinizin daha temiz, parlak ve canlı göründüğünü gözlemleyeceksiniz.

Obagi C Vitaminli Temizleme Jeli kısa bir sürede etkisini gösteren ve cildinizi canlandıran bir yapıya sahip, aynı zamanda makyaj kalıntısı ve çok yağlı ciltlerin yağ dengesi dengeliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s