Gülsha Gül Suyu

  gc3bcl1965 yılından beri gülleri çeşitli ürünleri için kullanan bir marka. Gül konkreti gül suyu yağı ve gül suyu ürünleri üretiyorlar. Gül suyu çok uzun zamanlardan beri kadınların kozmetik ürünlerinin arasında.

Cildimizde biriken kir ve cildimizde çeşitli bakterilerin oluşmasına sebep olabilir ve bu kirlilik ve yağlar cilt de sivilceleşmeye sebep olabilir ve gül suyu ile cildinizi silerseniz kirlenme, yağlanma ve sivilce oluşumunu elinizden geldiğince engelleye bilirsiniz.

Eğer cildinizin kuruluğundan şikâyetçiyseniz duştan sonra gül suyunu bütün vücudunuza sürebilirsiniz fakat gül suyunun faydalarının tamamını kullanmak istiyorsanız %100 doğal olan gül sularını kullanmanız gerekir. Gerçek olmayan gülsuları vücudunuzu tahrik edip daha da fazla cilt kurumasına sebep olabilir. Aynı zamanda dolandırılmak istemiyorsanız aldığınız gül sularının içeriğine bakın bazı markalar gül suyu adında sadece gül esansı satabiliyorlar.

Eğer saçlarımda cildim gibi kuru diyorsanız gül suyunuzu saçlarınız içinde nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Duştan çıkınca gül suyunu saçlarınıza sürebilirsiniz birkaç kullanımdan sonra saçlarınızın nemlendiğini göreceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s