Morfose MilkShake-It Çift Fazlı Fön Sütü

c3a7ift_fazlc4b1_fon_sutuEğer sizde saçlarınızı güzel kokmayan ürünler sürmem benim için saçımın kokusu da önemli diyorsanız Morfose MilkShake-It Çift Fazlı Fön Sütü tam size göre demektir. Morfose MilkShake tam olarak vanilya-süt kokusuna sahip bir saç ürünüdür. Fakat burnunuza her an sizi bayacak şekilde bir koku değil maalesef. Fakat rüzgâr estikçe veya saçlarınızı savurdukça burnunuza güzel muazzam bir koku.

Çift fazlı ürünlerden bir tanesi.12 aminoasit ve süt proteini içeren bir ürün. Aminoasitlerden olan karışım saçınızı güneşin zararlı etkilerden korurken süt proteini ise saçınızı besler. Eğer saçlarım kuru ve kırılgan ise saçlarınıza yumuşaklık ve aynı zamanda nem kazandırmaktadır.

Genel olarak konuşmak gerekirse ısıdan koruyan spreyler çoğunlukla saç da yapış yapış bir his bırakmaktadırlar. Bu fön spreyi saça yapış yapış bir his bırakmıyor sadece fön de koruma yapmıyor aynı zamanda maşa ve düzleştirme gibi ısı içeren her şeye karşı saçlarınızı korumaktadır.

Aynı zamanda spreyin uygulanma şeklide oldukça basit. Şişeyi biraz salladıktan sonra 5-10cm uzaklıktan saçlarınıza sıkıyorsunuz. Aynı zamanda ürün paraben içermediğinden dolayı da oldukça güzel.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s